لطفا قبل از سفارش قوانین فروشگاه را ملاحظه بفرمایید

درباره ی چشم من

درباره ی چشم من

چشم من کجاست و چه هدفی دارد؟

چشم من یک موسسه ی مستقل است که با هدف ایجاد گسترش ذهن و بالا بردن کیفیت زندگی کودک و خانواده راه اندازی شده است.

ما مهدکودک نیستیم!

چرا اسم موسسه ی ما چشم من است؟

اسم موسسه ی ما چشم من است چون از داستان معلمی الهام گرفته شده است که در موزه ی اسمیت سونین واشنگتن روی زانوهای خود خم شده بود و تابلوها را تماشا می کرد. وقتی خانم کنجکاوی علت این کار را از او پرسید، معلم پاسخ داد:" من مربی بچه های پیش دبستان هستم و فردا می خواهم بچه ها را به موزه بیاورم. حالا می خوام این تابلوها را از زاویه دید بچه ها ببینم."

البته که منظور نقطه نظرها و نگاه بچه ها به زندگی است و نه دید فیزیکی آنها .

واسطه های چشم من برای آموزش چه چیزهایی هستند؟

از آنجایی که هدف اصلی ما سلامت عاطفی و گسترش ذهن کودکان است، ریاضی، آزمایش های علوم، هنر و هر موضوع دیگر که ما و بچه ها را در این مسیر یاری کند واسطه های ما برای آموزش هستند.

اغلب به فعالیت های چند حواسی و بازی های هیجان انگیز می پردازیم چون باور داریم که لازم نیست چیزی به بچه ها یاد بدهیم! کافیست که اجازه بدهیم که خودشان بیاموزند و شگفتی مثل کاتالیزوری در فرایند یادگیری عمل می کند.

فرق چشم من با فضاهای آموزشی دیگر برای کودکان در چیست؟

آموزش منحصر به فرد!!! در چشم من هر کس با سرعت یادگیری خود می آموزد. یادگیری از نقطه ی قوت کودک شروع می شود و با تمرکز بر ایجاد شوق یادگیری بجای بمباران اطلاعات، کودک تا هر کجا که می خواهد و می تواند و با هر سرعتی که دوست دارد پیش می رود .

اشتیاق قطعا نقش کاتالیزوری موثر در فرایند یادگیری را بازی می کند .

کلاس های چشم من برای چه گروه سنی برگزار می شود؟

کارگاه های کودک ما برای 3 تا 7 سال برگزار می شود و تنها شرط شرکت در آنها این است که کودک اضطراب جدایی نداشته باشد و به راحتی از والدین جدا شود .

سوالی که مطرح می شود این است که چه طور بچه ها با اختلاف سنی کنار هم قرار می گیرند ؟ ما با رویکرد انسانگرا، تلاش می کنیم به بچه ها نشان دهیم که می توانند با احترام و انعطاف کنار هم زندگی کنند و از هم با هم بیاموزند! طبیعتا یاری

تسهیلگران در این مسیر به کودک کمک میکند نقاط ضعف و قوت خود و همکلاس ها را بپذیرد و زندگی راحت تری داشته باشد!

کارگاه های بزرگسال چشم من ویژه ی والدین و مربیان است که عموما به صورت حضوری اما در دوران کووید-19 به صورت غیرحضوری و آنلاین برگزار می گردد.

از کجا باید بدانیم کارگاهی در چشم من در حال برگزاری است؟

همه ی اطلاعات ما را به صورت به روز می توانید از صفحه ی اینستاگرام چشم من و اینستاگرام کتابفروشی چشم من دنبال بفرمایید یا دسته بندی کارگاه ها در همین سایت را بینید.

محل برگزاری کلاس های چشم من کجاست؟

کلاس های چشم من در موسسه، تهران محدوده ی یوسف آباد ، جهان آرا برگزار می شوند که بعد از ثبت نام آدرس دقیق برای شما ارسال می شود.

کتابفروشی چشم من کجاست؟

کتابفروشی زیبا و منحصر به فرد ما که کتاب های دستچین و با کیفیت با تمرکز بر رشد کودک و نوجوان را ارایه می دهد در آدرس زیر است:

یوسف آباد- کاج شمالی- کوچه ی 14/1 پلاک 14

مربی های چشم من چه کسانی هستند؟

ما یک تیم حرفه ای و علاقه مند به آموزش و پرورش کودک و خانواده هستیم که از آشنایی با شما بسیار خرسند خواهیم شد.

مربیان بعد از پیوستن به تیم چشم من، آموزش های لازم را می بینند و ابتدا به عنوان کمک مربی کار را شروع می کنند و بعد از کسب مهارت های لازم می توانند مربی کودکان باشند.

چشم من کدام رویکرد آموزشی را دنبال می کند؟

از نظر ما انتخاب یک رویکرد واحد برای کار با کودک خسته کننده و غیر حرفه ای است. پیچیدگی های روح و فکر کودک و نیازهای رنگارنگش به ما این فرصت را می دهد که همه ی واسطه های نگاه انسانگرا به پرورش کودک را ابزاری برای وصل شدن به بچه ها بشناسیم و از آنها استفاده کنیم.

ساعت کاری چشم من؟

موسسه از 9:00 تا 15:00 ، هر روز بجز پنجشنبه، جمعه و تعطیلات رسمی باز است.

کتابفروشی از 9:00 تا 12:00 هر روز بجز جمعه و تعطیلات رسمی باز است.

سایت چشم من هر روز 24 ساعته در خدمت شماست.

اگر سوالی دارید، از طریق دایرکت اینستاگرام با ما در تماس باشید.

سپاس از همراهی شما با چشم من